Anasayfa Kurumsal Ürünlerimiz Hizmetlerimiz Referanslarımız Sertifikalarımız İletişim

Hakkımızda

 

KURUMSAL Hakkımızda Belgelerimiz Referanslarmız Hizmetlerimiz Video Galerisi Saman Paketleme Makinası-1 Saman Paketleme Makinası-2 Saman Paketleme Makinası-3

       Engin Hidropres, Sektöründe 2009 yılından günümüze edinmiş olduğu tecrübesiyle, hidrolik sistemlernde kullanılan malzemeler, özel amaçlı hidrolik sistemler ve makinelerin üretimi yurt içi ve yurt dışı satışı konusunda müşterilerine hizmet vermektedir. 

 

      Kurulduğu yıldan itibaren, Çeltik kabuğu paketleme Makinesi, Saman Paketleme Makinesi, Slaj Paketleme Makinesi, imalatına başlayarak tasarımı ve üretimi tamamen kendi bünyesinde yapmaktadır.

 

        İmalatını gerçekleştirdiğimiz makinalarımızın sektörde öncü bir kuruluş olma idaliyle üretim ve kalite anlayışını her geçen gün ilerleten Engin Hidropres Makine Sanayi kalite anlamındaki bütün üretim ve çalışmaları güvence altına alarak getirdiği sorumluluklarını tüm bölümlerde yerine getirmektedir.

 

       Konusunda uzman ve kalifiyeli çalışanlarımız ile tasarım, imalat, montaj ve satış sonrası hizmet vermek suretiyle Engin Hidropres Türkiye'de öncü firma olma niteliğindedir. 

 
ANASAYFA / KURUMSAL / ÜRÜNLERİMİZ / HABERLER / GALERİ / BİZE ULAŞIN

© Engin Hidropres Makina Sanayi - Celal Engin